Kredi Kartı Ödemeleri - Önemli Duyuru !

 Aug 22nd

Değerli Müşterilerimiz, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) 16 Şubat 2017 tarih ve 7052 sayılı kararıyla müşterilerin, kredi/banka kartları ile online/internetten sipariş vermeye devam edebilmeleri için, bankalarının onları bilgilendirdiği şekilde onay vermeleri zorunlu hale getirilmiştir. En geç 17 Ağustos ... Devamını Oku »

Cpanel Bakım işlemleri

 Jun 29th

Sayın müşterilerimiz,

29.06.2016 Tarihinde saat 22:00 da Cpanel Sisteminde MySQL 5.5 den MySQL 5.6 ya yükseltme yapılacaktır Takribi 1 saat sürecektir. 


Anlayışınız için Rom Bilişim Olarak Teşekkür ederiz.

PayPal Ödemeleri Bilgilendirme

 May 31st

Sayın Müşterilerimiz,


PayPal ile Ödeme alımlarımız Durdurulmuştur. PayPal Türkiye üzerinde çalışma sistemlerini durdugunu açıklayarak 6 HAZİRAN'dan sonra Hesap işlemlerinin duracagını Açıklamıştır.
Bilgilerinize Arz Ederiz.


Rom Bilişim Teknolojileri

Sunucu Yapılandırma Çalışmaları Tamamlandı.

 Mar 10th

Değerli Müşterilerimiz,Planlanan Bakım ve Onarım Çalışmaları Tamamlanmıştır, Sunucu üzerinde web siteleri ile ilgili Sorun Yaşayan Müşterilerimizin, Destek Talebi Oluşturarak Domain ismi belirterek Bizlere bildirilmesi Rica Olunur.Ek olarak sitelerinde hata Alan müşterilerimiz, PHP Select Version Bölümünden PHP ... Devamını Oku »

Sunucu Bakım/Onarım Tamamlandı.

 Jun 25th

Sayın Müşterilerimiz,25/06/2015 22:30 - 23:45 Saatleri Arasında Yapılan Sunucu Bakım/Onarım İşlemlerimiz Tamamlanmış olup Mevcut Hizmetler Aktif Edilmiştir, Bu Süreç içerisinde Sunucumuzun Mevcut Smart Array Kartı ile alakalı Donanım Değişikliği Yapılmış olup Alt Yapıdaki Bakım işlemlerimiz Tamamlanmıştır.Bu süreç ... Devamını Oku »