Erişim Problemi

 May 5th

Sayın Müşterilerimiz,28.04.2018 Tarihinde oluşan erişim problemi sonuçlandırıldıkdan sonra, 05.05.2018 01:30 tarihli 2. Veri merkezi kaynaklı UPS sorunu oluşmuş olup tüm sistemlerimiz down olmuşdur. Bu süre zarfı içerisinde çalışmakta oldugumuz RADORE Veri merkezine giderek sorunlarla alakalı müdahaleler ile ilgili bilgi ... Devamını Oku »

Firma isim Değişikliğine gidilmiştir.

 Aug 22nd

Değerli Müşterilerimiz, Rombilisim.com hizmet verdiğimiz sektörümüzde yeni marka adı altında hizmet vermeye devam edilecektir. Yeni markamız "Fiber Hosting" olarak hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.Aktif kullanıcılarımız www.Rombilisim.com ve www.fiberhosting.com.tr üzerinden Müşteri girişi yapabilirler.Fiber Bilişim ... Devamını Oku »

Cpanel Bakım işlemleri

 Jun 29th

Sayın müşterilerimiz,

29.06.2016 Tarihinde saat 22:00 da Cpanel Sisteminde MySQL 5.5 den MySQL 5.6 ya yükseltme yapılacaktır Takribi 1 saat sürecektir. 


Anlayışınız için Rom Bilişim Olarak Teşekkür ederiz.

PayPal Ödemeleri Bilgilendirme

 May 31st

Sayın Müşterilerimiz,


PayPal ile Ödeme alımlarımız Durdurulmuştur. PayPal Türkiye üzerinde çalışma sistemlerini durdugunu açıklayarak 6 HAZİRAN'dan sonra Hesap işlemlerinin duracagını Açıklamıştır.
Bilgilerinize Arz Ederiz.


Rom Bilişim Teknolojileri

Sunucu Yapılandırma Çalışmaları Tamamlandı.

 Mar 10th

Değerli Müşterilerimiz,Planlanan Bakım ve Onarım Çalışmaları Tamamlanmıştır, Sunucu üzerinde web siteleri ile ilgili Sorun Yaşayan Müşterilerimizin, Destek Talebi Oluşturarak Domain ismi belirterek Bizlere bildirilmesi Rica Olunur.Ek olarak sitelerinde hata Alan müşterilerimiz, PHP Select Version Bölümünden PHP ... Devamını Oku »

Sunucu Bakım/Onarım Tamamlandı.

 Jun 25th

Sayın Müşterilerimiz,25/06/2015 22:30 - 23:45 Saatleri Arasında Yapılan Sunucu Bakım/Onarım İşlemlerimiz Tamamlanmış olup Mevcut Hizmetler Aktif Edilmiştir, Bu Süreç içerisinde Sunucumuzun Mevcut Smart Array Kartı ile alakalı Donanım Değişikliği Yapılmış olup Alt Yapıdaki Bakım işlemlerimiz Tamamlanmıştır.Bu süreç ... Devamını Oku »