Web Tasarım Hizmetleri

Herkesten farklı veya tüm işlemlerinizi kolayca halledeceğiniz bir websitesine mi ihtiyacınız var ?Web Tasarım ve Görsel Geliştirme
Günümüzde herşeyin mobilize olması ile birlikte artık herkes bilgisayarlar, tabletler ve her zaman yanlarında olan akıllı telefonlar aracılığı ile kesintisiz olarak interneti kullanmakta olup, hayatlarının her anında internet ile iç içedir. Tabi ki gün geçtikçe büyümekte olan ve artık devasa hale gelmiş bu pazardaki potansiyel müşterileri firmaların göz ardı etmesi beklenemez.Websiteniz sizin için internet üzerindeki dükkanınız olma görevini göreceğinden görselliğine sandığınızdan fazla önem vermeniz gerekebilir. Bu alandaki çalışmalarınızı ekibimiz aracılığıyla gerçekleştirerek, internet sektörü üzerinde yüksek bir ivme yakalayabilir, müşterilerinize çeşitli olanaklar sunabilirsiniz.

Hazır Wordpress Paketlerimiz

Wordpress kurulum işlemleri, sektörünüze ve talebinize uygun tema seçimi ve yapacağınız tüm diğer işlemlerin ekibimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirildiği hazır wordpress paketlerimizden yararlanmak için aşağıda bulunan paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Paket seçiminize göre işlem özellikleri farklılık gösterebilmektedir.

Fiyat
Wordpress Blog Paket 599 TL + KDV   Sipariş Ver
Wordpress Haber Paketi 749 TL + KDV   Sipariş Ver
Wordpress Kurumsal Paket 990 TL + KDV   Sipariş Ver

E-ticaret paketlerimiz

Her sektöre uygun e-ticaret paketlerimiz ile farklı çözümler sunuyoruz.

Fiyat
E-ticaret Küçük İşletme 1250 TL + KDV   Sipariş Ver
E-ticaret Kurumsal 1850 TL + KDV   Sipariş Ver
E-ticaret Platin 2250 TL + KDV   Sipariş Ver


Özel tasarımlar için bize ulaşın

Hemen ekibimizle iletişime geçerek, hazır tasarımlar dışında talep edeceğiniz özel tasarım ve yazılım isteklerini iletebilirsiniz.

Görüşme Talebi Oluşturun