Kurumsal E-posta hizmeti

Rahatsız edici maillerden uzak, profesyonel bir mail servisi mi arıyorsunuz ?Kurumsal E-posta Neden Önemli ?
Günümüzde bir çok müşteri, kurumsallık bakımından kendini ön plana çıkarmış firmaları tercih etmektedir.Sektörünüz üzerindeki kurumsal kimliğiniz ne kadar güçlüyse müşteri potansiyeliniz doğru orantılı şekilde artış gösterecektir. Kurumsal tabanlı çalışmalarda ön plana çıkan en önemli özelliklerden biri de firmanıza ait bir e-posta servisiniz olmasıdır. Ayrıca kurumsal e-posta servisine sahip olarak postalarınızı yönetmenizde kolaylık sağlayan bir çok özelliğe de sahip olmanız mümkün. Takvim, ajanda gibi araçları kullanarak mail programlamanızı gerçekleştirebilir, dilerseniz de farklı servisler üzerinden maillerinizi yönetebilirsiniz.

Kurumsal E-posta Çözümleri

Fiyat
Kurumsal E-Posta 25 GB 29 TL + KDV / ay   Sipariş Ver
Kurumsal E-Posta 50 GB 49 TL + KDV / ay   Sipariş Ver
Kurumsal E-posta 100 GB 85 TL + KDV / ay   Sipariş Ver
Kurumsal E-Posta 250 GB 179 TL + KDV / ay   Sipariş Ver
Kurumsal E-Posta 500 GB 299 TL + KDV / ay   Sipariş Ver

Outlook Uyumlu E-posta
Kurumsal anlamda sunulan e-posta adreslerinizin kullanımını kolaylıkla Outlook, Thunderbird gibi servisler aracılığı ile sağlayabilirsiniz.
Özel Spam Filtresi
E-posta hesaplarınızı, gereksiz yere alanınızı dolduran istenmeyen maillerden uzak tutarak, tamamen profesyonel bir çözüm sağlıyoruz.
Özel Mail Kontrol Paneli
Tarafınıza sunulan özel mail paneli ile postalarınızı rahatlıkla yönetebilir, ajanda, takvim ve diğer ek özelliklerden faydalanabilirsiniz.
Tüm Cihazlarla Uyumlu
Maillerinizin kontrolünü telefonunuzdan veya tabletinizden rahatlıkla yönetebilir, mail gönderimi sağlayabilirsiniz.
Firma İsminiz Uzantılı
Kurumsal e-posta servisini kullanarak, bilindik servislerin uzantısını kullanmak yerine mail@firmaisminiz.com olarak kullanım sağlayabilirsiniz.
Yüksek Kotalı Hesaplar
Maillerinizin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Kotanız dolup maillerinizi silmek zorunda kalmayın diye kotaları yüksek tutuyoruz.