Kurumsal Bilgilerimiz

Firmamızın kurumsal bilgileri,kuruluş bilgilerimiz,amacımız kurumsal belgelerimiz ve bizim hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Firmamız Hakkında

2010 yılından bu yana sektör içerisinde bulunan bir kadro tarafından ortaya çıkarılan Fiberhosting Internet Hizmetleri, bu zamana kadar kazandığı tecrübesi ve bilgi birikimiyle beraber 19 Ocak 2017 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Baştan aşağı Türk sermayesi ile kurulan şirketimiz yatırımlarını barındırma ve diğer hizmetleri alanında yapmış ve kısa sürede bir çok müşteri potansiyeline sahip olmuştur.Ekibimiz tarafından benimsenen, en kaliteli hizmet ve en ucuz fiyat anlayışı ile müşterilerimize hizmet verilmekte, kısa süre içerisinde yapılan testler ve geri dönüşler, %99,8 memnun müşteri potansiyeline ulaşmış olduğumuzu göstermektedir.Bir çok alanda sahip olduğumuz uzmanlık ile müşterilerimize barındırma, alan adı kayıt etme, sanal ve fiziksel sunucu kiralama temel hizmetlerimiz olmak üzere ayrı olarak sosyal medya yönetimi , web tasarımı , e-ticaret sistemleri,internet reklamcılığı danışmanlığı gibi ek hizmetler de verilmektedir.

Vizyonumuz

Sektör içerisinde iyi bir pazar payı etmiş bir şekilde, müşteri memnuniyetini ve kalite standartlarını maksimize ederek öncelikle Türkiye üzerinde, sonrasında global seviyede bir internet servis sağlayıcısı olmak.

Misyonumuz

Kalite standartlarının üst seviyesinde kendimizi teknolojik anlamda daima geliştirerek, müşterilerimize sadece ticari anlamda değil her anlamda güvenilir ve ekonomik olarak hizmet sunmaktır.

Firmamıza ait Ticari Bilgiler

Adres Bilgilerimiz
Saadetdere Mh. 5. Sk. No:132/4
Esenyurt / ISTANBUL
İletişim Bilgileri
Telefon : 0850 304 2 837
Mail : info@fiberhosting.com.tr

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Maksimum Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize sağladığımız güleryüzlü hizmet ve hizmet sonrası destek için aldığımız geri dönüşlerde neredeyse tüm müşterilerimizin bizden memnuniyet duyduğu sonucu ortaya çıkmıştır.Ekibimiz her zaman önceliğini müşterilerimizin yaşayabileceği problemler üzerine kurmuş ve bu duruma göre hareket etmektedir.

Para İade Garantisi

Tarafımızdan sağlanan tüm hizmetlerimiz için ilk 3 gün boyunca koşulsuz, 7 gün boyunca koşullu olmak üzere iade garantisi sağlamaktayız.Aldığınız hizmetten memnun kalmamanız durumunda iptal talebinde bulunarak ücretinizin iadesini isteyebilirsiniz.

Kesintisiz Müşteri Desteği

Vardiya sistemiyle haftanın her günü ve her saati aktif olmayı amaçlayan ekibimiz ile gerçek anlamda 7/24 destek sağlamaktayız.Telefon ve canlı desteğimiz, çalışma saatlerimiz süresince, destek talebi sistemimiz 7/24 olarak destek vermektedir.

Yüksek Ulaşılabilirlik Oranı

Tüm müşterilerimiz için geçerli olan % 99.5 uptime garantimiz bulunmaktadır.Bu garantinin anlamı göstermektedir ki ; 30 gün baz alınarak hesaplanan toplam hizmet süreniz üzerinden ayda maksimum 3 saat 36 dakika kesinti yaşanabileceğinin garantisidir.Teknik ve önceden planlanmış durumlar (sunucu aktarımı,verimerkezi kaynaklı problemler vs.) ulaşılabilirlik garanti kapsamımız dışında tutulmaktadır.

Ofisimizden Görüntüler