Geri Ödeme Şartları

Tarafımızdan sağlanan hizmetinizi iptal etmek istediğinizde geri ödeme talep ediyorsanız geri ödeme koşullarımızı okumanız gerekmektedir.Aşağıda açıklanan durumlar dışında firmamız tarafından geri ödeme yapılması söz konusu değildir.

Web Hosting İade Koşulları

Fiberhosting.com sayfasından satın aldığınız web hosting hizmetlerinin 7 gün içinde firmamızdan kaynaklanan herhangi bir memnuniyetsizliğiniz durumunda %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alanadı , SSL sertifikası vb. hizmetlerde firmamız bayisi olduğu kuruma ödeme yaptığı için , iade söz konusu değildir.

Sunucu Hizmetleri İade Koşulları

Satın aldığınız sunucu hizmetlerinin iptal talebinde bulunulmasında sunucunun kullanım günü hesaplanır ve kurulum ücreti ödediğiniz tutardan düşülere ücret size geri iade edilir.

İptal Koşulları

Fiberhosting.com sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve e-destek sistemi bölümünden hizmet iptali isimli bir konu açarak. aldığınız hizmeti iptal etmek istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır .

Kurulum Zamanları (teslimat)

Sitemizde müşteri bilgi güvenliği ve dolandırıcılıklara karşı sipariş işlemleri sırasında TC Kimlik Doğrulaması yapılmaktadır.Bilgilerinizi tam girip siparişinizi verdikten sonra muhasebe departmanız siparişinizi detaylı şekilde inceleyerek, kurulum ve teslim aşamalarına geçiş sağlar.Hizmetlerimiz için teslim sürecimiz maksimum 3 saat olarak belirlenmiştir. Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak sormak istediğiniz soruları info@hostidex.com.tr adresine yazabilirsiniz.